Aktualności z klubu

Dnia 12 marca br. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 18 w Kaliszu odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Trójek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2011 rywalizowało 20 drużyn z całej Wielkopolski.
LZS Orzeł Osiecza reprezentowały: Marta Frasz, Aleksandra Gałecka, Marcelina Grzegorczyk oraz Amelia Łeska. Sztab szkoleniowy: Łukasz Gałecki i Michał Rek.
Nasze zawodniczki były debiutantkami w turnieju, jednak zagrały bez kompleksów w potyczkach z innymi doświadczonymi drużynami zajmując ostatecznie XII miejsce w rozgrywkach. Tym samym nasze siatkarki osiągnęły historyczny sukces w historii klubu i Gminy Rzgów awansując do Półfinału Mistrzostw Wielkopolski Trójek, który odbędzie się w połowie kwietnia w Turku! Gratulujemy!
Udział LZS Orzeł Osiecza w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Rzgów zadania pt. „Organizacja zajęć i rozgrywek siatkarskich dla mieszkańców gminy Rzgów” oraz środków własnych klubu.

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła