Aktualności z klubu

Dnia 25 kwietnia br. w Hali Sportowej w Przygodzicach odbył się Turniej Półfinałowy Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Dwójek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2015 rywalizowało 16 drużyn z całej Wielkopolski wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych.


Nasz klub reprezentowały: Magdalena Gałecka, Julia Włodarczyk, Nikola Szymczak.


Sztab szkoleniowy: Sławomir Woźniak, Łukasz Gałecki.


Nasze zawodniczki w silnie obsadzonym turnieju zmierzyły się z doświadczonymi drużynami z Jankowa Przygodzkiego, Rogalina, Gostynia, Kalisza, Jarocina, Miłosławia, Krotoszyna i Komornik. Siatkarki Orła Osiecza wygrały 2 mecze i przegrały 4 spotkania. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 15 miejscu spośród 16 drużyn! Do turnieju finałowego zakwalifikowały się 4 najlepsze zespoły.


Gratulujemy i dziękujemy naszym zawodniczkom za ambitną walkę!

 

 

 

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła