Dnia 25 kwietnia br. w Hali Sportowej w Przygodzicach odbył się Turniej Półfinałowy Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Dwójek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2015 rywalizowało 16 drużyn z całej Wielkopolski wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych.
Nasz klub reprezentowały: Magdalena Gałecka, Julia Włodarczyk, Nikola Szymczak.
Sztab szkoleniowy: Sławomir Woźniak, Łukasz Gałecki.
Nasze zawodniczki w silnie obsadzonym turnieju zmierzyły się z doświadczonymi drużynami z Jankowa Przygodzkiego, Rogalina, Gostynia, Kalisza, Jarocina, Miłosławia, Krotoszyna i Komornik. Siatkarki Orła Osiecza wygrały 2 mecze i przegrały 4 spotkania. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 15 miejscu spośród 16 drużyn! Do turnieju finałowego zakwalifikowały się 4 najlepsze zespoły.
Gratulujemy i dziękujemy naszym zawodniczkom za ambitną walkę!
